Hledáte konkrétní doplněk, chcete ochránit váš vůz před poškozením nebo nečistotami nebo si chcete usnadnit jízdu s vaším vozem Ford? Pořiďte si originální příslušenství Ford.

Níže si prohlédněte si příklady praktického příslušenství, které si můžete pořídit a usnadnit si tak vaše cesty. Příslušenství vám objednáme do druhého dne, zajistíme případnou montáž a poradime vám s jeho používáním.

Pokud chcete vidět kompletní nabídku příslušenství, podívejte se do katalogu Ford na stránce www.prislusenstvi-ford.cz.

Poté stačí pouze kontaktovat naše oddělení dílů a příslušentsví v Kolíněnavštívit nás nebo použít náš online poptávkový formulář.

Gumové koberce

Gumové podlahové koberce jsou vyráběny přímo pro váš typ vozu Ford. Jsou mu tedy dokonale přizpůsobeny a spolehlivě upevněny přímo k podlaze, aby se nemohly shrnovat a bránit v používání pedálů. Koberce určené pro náročné provozní podmínky udržují podlahu vozidla čistou a suchou. Sady jsou tvořeny předními a zadními koberci. V nabídce jsou i koberce s konkrétním logem vašeho modelu.

Protiskluzová rohož do zavazadlového prostoru

Protiskluzová rohož Ford chrání zavazadlový prostor a je opatřena odolným pryžovým protiskluzovým povrchem, který zajišťuje spolehlivé přilnutí k podlaze. V kufru vašeho vozu se tedy nemusíte bát převážet jakékoliv předměty, včetně znečištěného sportovního nebo jiného náčinní. Rohož poté můžete snadno vyjmout a umýt a váš zavazadlový prostor zůstane čistý.

Tažná zařízení

Nemusíte slevit z nároků na elegantní vzhled vozidla, i když plánujete cestu s přívěsem nebo karavanem. Veškerá tažná zařízení Ford s odnímatelným kulovým čepem jsou navržena s ohledem na jednoduchou manipulaci, úplnou kompatibilitu a snadné připojení k elektrickému systému a systému Multiplex Ford.

Sada letních nebo zimních pneumatik

Neriskujte pokud se týká pneumatik, které používáte, ať už jsou to pneumatiky zimní nebo letní. Závisí na nich vaše bezpečnost na silnici. Vyberte si ze široké nabídky pneumatik u Louda Auto, kde máte jistotu, že dostanete kvalitu za dostupnou cenu. Nabízíme i kompletní sady kol včetně disku. Prohlédněte si např. aktuální nabídku letních pneumatik Motorcraft, která je sestavena ze značkových pneumatik. V uvedené ceně již zahrnuta montáž a vyvážení kola.

Thule® Držák jízdního kola

Jízdní kolo si můžete vzít s sebou kamkoli. Univerzální držák se snadnou montáží je určen pro rámy až do 80 mm v závislosti na modelu (např. horská kola).

Upozornění: Střecha vozidla má omezenou nosnost. Maximální nosnost střechy uvádí návod k obsluze vozidla.